листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2022


Finansiski izvestai 31.03.2022.xlsx

Објавено на: 20.05.2022 14:04:24
Документ БР.: DOC_12294-112/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.