листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен извештај за работењето


Годишен извештај.pdf

Објавено на: 23.05.2022 14:05:24
Документ БР.: DOC_13285-155/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери