листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распоредување на добивката по Годишната сметка на ОИЛКО за 2021 година.pdf

Објавено на: 27.05.2022 08:38:32
Документ БР.: DOC_12287-19/2022
Урнек: Распределба на добивка