листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.

 


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на ОИЛКО за 2021 година.pdf

Објавено на: 27.05.2022 08:38:39
Документ БР.: DOC_10187-14/2022
Урнек: Дивиденден Календар