листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани-финансиски-извештаи-2021


Revidirani_finansiski_izvestai_2021.pdf

Објавено на: 27.05.2022 08:31:33
Документ БР.: DOC_12304-50/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи