листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2021 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор.pdf

Објавено на: 27.05.2022 08:49:47
Документ БР.: DOC_12304-52/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи