листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ  ЗА 2021 ГОДИНА


ревизорски извештај 2021 година.pdf

Објавено на: 27.05.2022 15:11:57
Документ БР.: DOC_12304-54/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи