листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери одржано на 30.05.2022


Odluki od sobranie 30 05 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2022 15:53:26
Документ БР.: DOC_12283-59/2022
Урнек: Други одлуки од собрание