листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Трготекстил 2021 - Ревидирани ФИ.pdf
Трготекстил 2021 - Годишен извештај за работење.pdf
Трготекстил Група 2021 - Ревидиран ФИ.pdf
Трготекстил Група 2021 - Годишен извештај за работење.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:12:38
Документ БР.: DOC_12304-65/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи