листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2021


odluka za raspredelba na dobivka 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:21:40
Документ БР.: DOC_12287-30/2022
Урнек: Распределба на добивка