листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2021


Revizorski Izvestaj za 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:21:40
Документ БР.: DOC_12304-73/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи