листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалници за ККУ


Прашалник за ККУ ФЕРШПЕД АД Скопје.xls

Објавено на: 31.05.2022 15:00:40
Документ БР.: DOC_26956-1/2022
Урнек: Прашалници за ККУ