листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Финансиски извештаи 2021.pdf

Објавено на: 31.05.2022 15:52:22
Документ БР.: DOC_12304-81/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи