листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за Либерти АД Скопје за 2021 


Liberty_2021.pdf

Објавено на: 01.06.2022 08:00:13
Документ БР.: DOC_12304-82/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи