листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

.


Прашалник за ККУ на Берза _ Стопанска банка АД Скопје 2022.xls

Објавено на: 01.06.2022 14:09:08
Документ БР.: DOC_26956-2/2022
Урнек: Прашалници за ККУ