листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Informacija do akcionerite za isplata na dividenda na prior.akcii.pdf

Објавено на: 03.06.2022 14:00:23
Документ БР.: DOC_10191-411/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации