листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известуваме дека  денешната седница на презакажаното акционерско собрание е прекината

и истата ке продолжи со работа на ден 22.06.2022 година.

Објавено на: 14.06.2022 14:05:12
Документ БР.: DOC_10191-419/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации