листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2021 година


Finanskiski izvestaj 2021-.pdf

Објавено на: 22.06.2022 14:09:54
Документ БР.: DOC_12304-88/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи