листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од редовно годишно собрание на акционери


ODLUKI .pdf

Објавено на: 22.06.2022 14:05:04
Документ БР.: DOC_12283-98/2022
Урнек: Други одлуки од собрание