листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ревизорски извештај


revizorski izvestaj 2021.pdf

Објавено на: 22.06.2022 14:24:30
Документ БР.: DOC_12304-89/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи