листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на годишна сметка


Odluka za usvojuvanje na godisna smetka.pdf

Објавено на: 24.06.2022 08:34:21
Документ БР.: DOC_12283-100/2022
Урнек: Други одлуки од собрание