листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка


ODLUKA za raspredelba na dobivkata - 29-06-2022.pdf

Објавено на: 29.06.2022 14:00:36
Документ БР.: DOC_12287-39/2022
Урнек: Распределба на добивка