листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка од собрание на акционери 30.06.2022


Одлука за распределба на добивка 2021.pdf

Објавено на: 30.06.2022 15:11:37
Документ БР.: DOC_12287-40/2022
Урнек: Распределба на добивка