листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Ревидиран поединечен финансиски извештај 2021


2021 Wabtec - Standalone revizorski izvestaj.pdf

Објавено на: 01.07.2022 14:10:22
Документ БР.: DOC_12304-97/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи