листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај на Факом АД за 2021 год.


Конечен ревизорски извештај 2021.pdf

Објавено на: 04.07.2022 15:48:26
Документ БР.: DOC_12304-99/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи