листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за зделка со заинтересирана страна

Одлука за отуѓување на недвижен имот и одобрување зделка со заинтересирана страна


Одлука.jpg
Одлука0001.jpg
Известување за зделка со заинтересирана страна.doc

Објавено на: 07.07.2022 14:10:49
Документ БР.: DOC_26453-12/2022
Урнек: Зделка со заинтересирана страна