листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето


Годишен извештај за работењето на друштвото 2021.pdf

Објавено на: 19.07.2022 14:15:09
Документ БР.: DOC_10191-441/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации