листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Образложение кон остварени резултати 01.01-30.06.2022


Образложение кон остварени резултати 01.01-30.06.2022.pdf

Објавено на: 21.07.2022 14:00:48
Документ БР.: DOC_10191-444/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации