листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиранни финансиски извештаи 01/01/2022-30/06/2022


6 Месечни известувања- Popova Kula 2022.xls

Објавено на: 22.07.2022 14:12:50
Документ БР.: DOC_26441-3/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.