листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - MODA_30_06_2022_природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 22.07.2022 14:15:50
Документ БР.: DOC_26441-7/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.