листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образлошение на постигнатите резултати 01.01.-30.06.2022


Образложение-финанс-резулт-30-06-2022.doc

Објавено на: 22.07.2022 14:15:50
Документ БР.: DOC_10191-448/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации