листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2022 за Теал АД Тетово


01.01-30.06.2022 Месечни известувања- Теал АД Тетово - природа на трошоци.xls

Објавено на: 22.07.2022 14:45:06
Документ БР.: DOC_26441-8/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.