листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                                 Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                                                         -Образложение кон неревидирани финансиски извештаи 

                                                                                             01.01 - 30.06.2022 година


Образложение-01.01-30.06 (7).pdf

Објавено на: 22.07.2022 14:52:10
Документ БР.: DOC_10191-450/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации