листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на Неревидирани финансиски извештаи


Образложение на неревидирани извештаи.pdf

Објавено на: 22.07.2022 15:13:41
Документ БР.: DOC_10191-451/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации