листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                      Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                       -пред статусна промена (завршна сметка) 01.01 - 11.07.2022 година


Zavrsna smetka.pdf

Објавено на: 26.07.2022 14:15:47
Документ БР.: DOC_10191-462/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации