листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2022 год. до 30,06,2022 година.


Шесто Мес.извес.за 2022 год. за Градски Трговски Центар А.Д.Скопје.xls

Објавено на: 26.07.2022 14:16:47
Документ БР.: DOC_26441-21/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.