листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме Образложение на финансискиот резултат за период од 01,01,2022 до 30,06,2022 година.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до30, 06.2022 год..doc

Објавено на: 26.07.2022 14:16:58
Документ БР.: DOC_10191-463/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации