листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2022


bilansi 30.06.2022.xls

Објавено на: 28.07.2022 14:10:33
Документ БР.: DOC_26441-34/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.