листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме неревидираниот финансиски извештај за периодот од 01.01.2022 до 30.06.2022 година на Герас Цунев - Конфекција АД Струмица.

 


Konfekcija 01.01.2022 - 30.06.2022.xlsx

Објавено на: 27.07.2022 14:10:44
Документ БР.: DOC_26441-22/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.