листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме Извештајот на Герас Цунев - Конфекција АД Струмица за периодот од 01.01.2022 до 31.06.2022 година.

 


Izveshtaj - Konfekcija 30.06.22.pdf

Објавено на: 27.07.2022 14:11:44
Документ БР.: DOC_10191-466/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации