листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД Тетово ги објавува неревидираните неконсолидираните финансиски извештаи за период 01.01. - 30.06.2022


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01 01 до 30 06 2022.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 09:27:57
Документ БР.: DOC_26441-31/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.