листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2022


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2022.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 09:00:29
Документ БР.: DOC_26441-30/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.