листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансискиот резултат за периодот 01.01 до 30.06.2022


obrazl. 30.06.2022g.pdf

Објавено на: 28.07.2022 09:36:44
Документ БР.: DOC_10191-477/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации