листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2022 година.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-30.06.2022.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 09:50:16
Документ БР.: DOC_26441-33/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.