листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2022


6 Месечни известувања АД Струмичко Поле 2022 (1).xls

Објавено на: 28.07.2022 14:13:33
Документ БР.: DOC_26441-35/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.