листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01 до 30.06.2022 год.


Неревидирани финансиски извештаи за периодот од 01.01 до 30.06.2022 год.xlsx

Објавено на: 28.07.2022 14:15:33
Документ БР.: DOC_26441-36/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.