листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski izvestaj za SILEKS AD, Kratovo za period od 01.01.2022 do 30.06.2022 godina


01.01.2022-30.06.2022 СИЛЕКС АД Неконсолидирано.xls

Објавено на: 29.07.2022 08:41:38
Документ БР.: DOC_26441-47/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.