листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2022 година.


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 30.06.2022.xls

Објавено на: 29.07.2022 09:06:16
Документ БР.: DOC_26441-49/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.