листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.06.2022 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.06.2022.pdf

Објавено на: 29.07.2022 09:06:25
Документ БР.: DOC_10191-495/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации