листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД -Скопје објавува:


Полугодишно известување (29.07.2022).xls

Објавено на: 29.07.2022 14:19:29
Документ БР.: DOC_26441-59/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.